ایمیل سازمانی ابری چیست؟

در سرویس ایمیل اشتراکی از آنجا که میل دامین شما در کنار تعداد زیادی میل دامین دیگر (بین 2000 تا 3000 کاربر دیگر) در یک سرور ایمیل قرار می گیرد لذا با محدودیت های بسیاری مواجه خواهید بود و مشخصاً با مشکلات متعددی (که در بیشتر آنها شما مقصر بروز آنها نمی باشید) به صورت دوره ای مواجه خواهید شد. البته در صورتیکه توقع زیادی از سرویس ایمیل خود ندارید و محدودیت و مشکلات مربوطه در کنار تاخیر در ارسال ها و دریافت ها برای شما از اهمیت بالایی برخوردار نمی باشد، مسلماً همان سرویس ایمیل اشتراکی برای شما به دلیل قیمت ارزان تر مناسب و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

برخی افراد، شرکت ها و سازمان ها نیاز به سرویس ایمیل حرفه ای تر و با ضریب اطمینان بیشتری نسبت به کاربران سرویس های ایمیل اشتراکی دارند که مشخصاً نیازهای آنها تنها در سرویس های ایمیل نیمه اختصاصی و اختصاصی مرتفع خواهد شد. توجه به این نکته ضروریست که تنها داشتن سرور متناسب و نرم افزار مورد نظر برای رسیدن به این هدف کافی نبوده و استفاده مستمر از تکنولوژی های روز، در نظر گرفتن انواع قوانین مرتبط، پیاده سازی سیاست های مورد نیاز به جهت ارسال و دریافت های موفق و ... نیز نقش بسیار موثری را در این زمینه بازی می کنند.

پارس نافع با ارائه دو نوع پکیج به نام های " ایمیل سازمانی ابری " و " ایمیل اختصاصی "  سعی در ارائه سرویس ایمیل حرفه ای و متناسب با نیاز و بودجه این دست از کاربران داشته است.
در صورتیکه داشتن وب بیس ایمیل حرفه ای و امکاناتی نظیر گزارش گیری های مصور، اشتراک گذاری فایل، امکان گفتگوی آنلاین بین ایمیل اکانت ها، انجام برخی سفارشی سازی ها و فیلترینگ به صورت شخصی و بهره گیری از چند سرور داخلی و خارجی به جهت ارسال و دریافت ها برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و در عین حال اختصاصی نبودن کامل سرویس (قراگیری میل دامین(های) شما در کنار حداکثر 40 میل دامین دیگر) برای شما مشکلی نداشته و تعداد میل دامین ها، ایمیل اکانت ها، میزان ارسال و دریافت ها و همچنین فضای ذخیره سازی زیادی هم در نظر ندارید، پیشنهاد ما پکیج " ایمیل سازمانی ابری " می باشد.

برخی از قابلیت های کلیدی  ایمیل سازمانی ابری پارس نافع :

1- استفاده از به روزترین تکنولوژی های آنتی اسپم

2- استفاده از زیر ساخت ابری و افزونگی سخت افزاری (کمترین امکان بروز مشکلات سخت افزاری)

3- بهره گیری همزمان از چند ایمیل سرور داخلی و خارجی به جهت ارسال و دریافت ها

4- اختصاص IP های معتبر داخلی و خارجی به میل سرورها

5- ارائه مشاوره به جهت ارسال ها و دریافت های موفق تر

6- بهره گیری از نرم افزار ایمیل SmarterMail

7- ارائه دسترسی سطح ادمین به میل دامین(ها)


برای آگاهی از توضیحات و امکانات دیگر سرویس ایمیل پارس نافع می توانید به مقاله " ایمیل سرور اختصاصی چیست؟ " مراجعه نمایید.

  • 3 کاربر این مقاله را مفید دانسته
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

حملات DoS و DDoS

 حملات denial of service) DOS) و distributed denial of service) DDOS) در دو بخش داده و خدمات...

نیم سرور چیست

به زبان ساده یک نیم سرور به سروری که دارای سرویس DNS بوده اشاره داشته و کار اصلی آن رسیدگی به...

خطاهای رایج در وردپرس

مشکلاتی که ممکن است در حالت تعمیر یا پس از ارتقا وردپرس با آن مواجه شوید هنگامی که وردپرس به...

نحوه حذف کش DNS

در بسیاری از موارد به هنگام تغییر  DNS دامین از یک سرور به سرور دیگر و یا هنگام تغییر آی پی...

شبکه توزیع محتوا CDN

عملکرد اکثر شبکه های توزیع محتوا CONTENT DELIVERY NETWORK) CDN)  به عنوان Application Service...

Powered by WHMCompleteSolution