فضای ابری چیست ( Cloud Storage )این سرویس دارای قابلیت های یک فایل سرور و آپلود سنتر به صورت توامان بوده و می توان آن را به نوعی یک DropBox کاملاً اختصاصی برای شرکت یا سازمان تلقی نمود. در واقع این سرویس را می توان مکانی امن برای قرار گیری تمامی داده ها در نظر گرفت. دارا بودن وب اینترفیسی کاملاً واکنش گرا و کاربر پسند در کنار اپلیکشن هایWindows, Mac, Linux Android  و IOS  مربوطه با امکان همگام سازی مداوم، امکان استفاده ساده و در عین حال حرفه ای را برای کارمندان و کاربران شما بوجود می آورد.

امکان اشتراک گذاری داده ها با توجه به سناریو و شرایط مد نظر کاربر، بهره گیری از App ها موجود و مرتبط با موزیک، ویدیو، ذخیره رمزهای عبور و ...، امکان ایجاد گالری تصاویر و اشتراک گذاری آنها در کنار ارائه دسترسی به جهت قراردادن کامنت برروی آنها، بهره گیری از امکان مدیریت ذخیره سازی خارجی به جهت ایجاد امکان دسترسی به داده های خود در فضاهای ذخیره سازی دیگر همچون DropBox و ... از جمله قابلیت های نرم افزار حرفه ای مورد استفاده برای این هدف می باشد.

پارس نافع سرویس های فضای ابری خود را تنها به صورت اختصاصی ارایه نموده و به هر کاربر یک سرور مجازی با منابع متناسب با پلن خریداری شده اختصاص می دهد و نرم افزار حرفه ای مرتبط با این هدف را نیز برروی آن نصب و تنظیمات امنیتی لازم را اعمال می نماید. از آنجا که سرورهای ارائه شده در داخل کشور هستند لذا امکان ارائه دسترسی از طریق اینترنت و یا اینترانت (با توجه به سناریو ی شما) فراهم بوده و در عین حال از سرعت بالایی بهره می برند، همچنین به واسطه انجام تنظیمات مدیریتی از طرف پارس نافع از امنیت بالایی نیز برخودار می باشند.

همچنین امکان انجام برندینگ نرم افزار مربوطه و سفارشی سازی آن با توجه به المانهای شرکت یا سازمان کاربر نیز با دریافت هزینه جداگانه امکان پذیر می باشد.

برای مشاهده دموی نرم افزار مورد استفاده با برندیگ پارس نافع می توانید پلن دموی مرتبط را به صورت رایگان تهیه و بعداز انجام تست های لازم و اطمینان از قابل توجیه بودن امکانات این سرویس در مقابل هزینه های اعلام شده نسبت به خرید پلن مورد نظر اقدام نمایید.

  • 5 کاربر این مقاله را مفید دانسته
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

محاسبات ابری و صنعت خرده فروشی

صنعت خرده فروشان عبارت است از فروش کالاها اعم از فیزیکی و غیر فیزیکی برای مصرف مستقیم توسط...

اشتباهی رایج در مورد کلاد لینوکس و رایانش ابری

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه فناوری اطلاعات، تمایل افراد برای رهایی از وابستگی سخت افزاری بیشتر...

رایانش ابری، انتخاب امروز و مزیت فردا

امروزه افزایش تصاعدی و بیش از پیش اطلاعات در دنیا باعث چالش جدیدی در امر مدیریت اطلاعات و روش...

چرا سرورهای ابری را انتخاب کنیم؟

سرور ابری: اگر شما نیاز به بهینه سازی عملکرد فناوری اطلاعات بدون هزینه های هنگفتی برای خرید و...

رایانش ابری در صنعت بانکداری

رایانش ابری فناوری و تکنولوژی جدیدی است که جدیدا توجه بانک‏ ها ‏و سازمان‏ ها را به خود جلب کرده...

Powered by WHMCompleteSolution