فضای ابری چیست ( Cloud Storage )این سرویس دارای قابلیت های یک فایل سرور و آپلود سنتر به صورت توامان بوده و می توان آن را به نوعی یک DropBox کاملاً اختصاصی برای شرکت یا سازمان تلقی نمود. در واقع این سرویس را می توان مکانی امن برای قرار گیری تمامی داده ها در نظر گرفت. دارا بودن وب اینترفیسی کاملاً واکنش گرا و کاربر پسند در کنار اپلیکشن هایWindows, Mac, Linux Android  و IOS  مربوطه با امکان همگام سازی مداوم، امکان استفاده ساده و در عین حال حرفه ای را برای کارمندان و کاربران شما بوجود می آورد.

امکان اشتراک گذاری داده ها با توجه به سناریو و شرایط مد نظر کاربر، بهره گیری از App ها موجود و مرتبط با موزیک، ویدیو، ذخیره رمزهای عبور و ...، امکان ایجاد گالری تصاویر و اشتراک گذاری آنها در کنار ارائه دسترسی به جهت قراردادن کامنت برروی آنها، بهره گیری از امکان مدیریت ذخیره سازی خارجی به جهت ایجاد امکان دسترسی به داده های خود در فضاهای ذخیره سازی دیگر همچون DropBox و ... از جمله قابلیت های نرم افزار حرفه ای مورد استفاده برای این هدف می باشد.

پارس نافع سرویس های فضای ابری خود را تنها به صورت اختصاصی ارایه نموده و به هر کاربر یک سرور مجازی با منابع متناسب با پلن خریداری شده اختصاص می دهد و نرم افزار حرفه ای مرتبط با این هدف را نیز برروی آن نصب و تنظیمات امنیتی لازم را اعمال می نماید. از آنجا که سرورهای ارائه شده در داخل کشور هستند لذا امکان ارائه دسترسی از طریق اینترنت و یا اینترانت (با توجه به سناریو ی شما) فراهم بوده و در عین حال از سرعت بالایی بهره می برند، همچنین به واسطه انجام تنظیمات مدیریتی از طرف پارس نافع از امنیت بالایی نیز برخودار می باشند.

همچنین امکان انجام برندینگ نرم افزار مربوطه و سفارشی سازی آن با توجه به المانهای شرکت یا سازمان کاربر نیز با دریافت هزینه جداگانه امکان پذیر می باشد.

برای مشاهده دموی نرم افزار مورد استفاده با برندیگ پارس نافع می توانید پلن دموی مرتبط را به صورت رایگان تهیه و بعداز انجام تست های لازم و اطمینان از قابل توجیه بودن امکانات این سرویس در مقابل هزینه های اعلام شده نسبت به خرید پلن مورد نظر اقدام نمایید.

  • 5 کاربر این مقاله را مفید دانسته
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

تاثیر محاسبات ابر در صنعت نفت و گاز

امروزه اغلب شرکت‌هایی که در زمینه نفت و گاز فعالیت دارند در حال بررسی و ارزیابی مزایا و خطرات...

Disaster Recovery چیست؟

به حالتی که حادثه یا اتفاقی ناگوار (به صورت طبیعی و یا ناشی از اشتباهات انسانی) برای سرور و یا...

تفاوت ابرخصوصی و ابرعمومی چیست؟

درسرویس های ابر عمومی اساسا سرویس توسط شرکت ثالث ارائه می گردد و می تواند ذخیره سازی شرکت های...

مپ کردن فضای ابری پارس نافع به عنوان یک درایو در ویندوز

جهت استفاده هرچه بهینه تر از فضای ابری پارس نافع می توانید از قابلیت WebDAV مربوط به آن استفاده...

محاسبات ابری و صنعت خرده فروشی

صنعت خرده فروشان عبارت است از فروش کالاها اعم از فیزیکی و غیر فیزیکی برای مصرف مستقیم توسط...

Powered by WHMCompleteSolution