(Jun 20th) چهارشنبه 30 خرداد 1397 نسخه تحت وب پیام رسان گوگل برای کاربران این پیام رسان قدرتمند

شرکت گوگل طی بیانیه ای اعلام کرد به دلیل درخواست های پی در پی کاربران، رابط کاربری پیام رسان خود را برای کامپیوتر های شخصی به عنوان یک نسخه تحت وب، در اختیار کاربران قرار خواهد داد.     این ... ادامه مطلب »

(Jun 13th) چهارشنبه 23 خرداد 1397 هیولایی به نام Prowli با پوشش بدافزار!

پژوهشگران و کارشناسان امنیتی در حال حاضر بدافزار غول‌پیکر دیگری را شناسایی و کشف کرده‌اند که بیش از ۴۰۰۰۰ سرور، مودم و دستگاه‌های متصل به اینترنت را که متعلق به تعداد زیادی از سازمان‌ها در ... ادامه مطلب »

(May 29th) سه شنبه 8 خرداد 1397 حذف قفل سبز رنگ Secure بر روی سایت های HTTPS از گوگل کروم

بنا بر به ادعای گوگل، امنیت باید به قدری طبیعی و رایج باشد که دیده نشود و به نوعی آن را نبینید. ولی امنیت بد باید جلوی چشم باشد!     به گزارش اخبار تکنولوژی  به نقل از cnet، گوگل قصد دارد تغییری ... ادامه مطلب »

(May 27th) یکشنبه 6 خرداد 1397 ‫ هشدار فوری مرکز ماهر در خصوص رواج احتمالی بدافزار VPNFILTER در فضای مجازی کشور‬‬

خبرهای دریافتی و رصد و پایش انجام گرفته، خبر از انتشار احتمالی بدافزار VPNFilter در ساعات و روزهای آینده در کشور میدهد. گزارشهای موجود حاکی از آن است که این بدافزار تاکنون بیش از 500 هزار قربانی در ... ادامه مطلب »

(May 26th) شنبه 5 خرداد 1397 رفع ۸۵ درصدی اختلال اینترنت در کشور

  مجید حقی درباره نتیجه دستور ۲۴ ساعته وزیر ارتباطات برای رفع اختلالات اینترنتی اعلام کرد که با توجه به این دستور و تاکید وزیر بر رسیدگی سریع و موثر درباره اختلالات رخ داده در سرویس‌های ... ادامه مطلب »

(May 23rd) چهارشنبه 2 خرداد 1397 هشدار جدی در خصوص حمله هکری به ایمیل‌های سازمانی

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از ایسنا پیرو گزارش‌های بدست آمده از سطح کشور،‌ حملات به سمت سرویس دهنده‌های ایمیل_سازمانی افزایش شدیدی داشته است. این حملات در قالب brute force بر روی رمز عبور از ... ادامه مطلب »

(May 16th) چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 گوگل پشتیبانی اپ لینوکس یکپارچه‌سازی شده را به کروم‌بوک‌ها می‌آورد

گوگل پشتیبانی اپ لینوکس یکپارچه‌سازی شده را به کروم‌بوک‌ها می‌آورد. بنابر ادعای گوگل قرار است که یک یکپارچه سازی کامل رخ دهد؛ کافیست که اپ مورد نظرتان را، بدون توجه به سیستم عامل، انتخاب ... ادامه مطلب »

(Apr 28th) شنبه 8 اردیبهشت 1397 ‫ هشدار مهم در خصوص انتشار باج‌افزار با سوء استفاده از درگاه مدیریتی ILO سرورهای شرکت HP

طی 24 ساعت  گذشته، رصد فضای مجازی نشان دهنده حملاتی مبتنی بر ‫آسیب‌پذیری‌ های موجود در سرویس ‫iLo سرورهای ‫HP بوده است. سرویس iLo یک درگاه مستقل فیزیکی می‌باشد که جهت مدیریت و نظارت سروهای شرکت HP ... ادامه مطلب »

(Apr 15th) یکشنبه 26 فروردین 1397 فضای ابری چقدر امنیت اطلاعات ما را تامین می‌کند؟

فضای ابری چقد امنیت اطلاعات ما را تامین می‌کند؟ تقریباً نیمی از تصمیم‌گیرندگان حوزه فناوری به خاطر مسائل امنیتی علاقه چندانی به گرایش افراد و سازمان‌ها به سمت استفاده از فضای ابری ... ادامه مطلب »

(Apr 10th) سه شنبه 21 فروردین 1397 خدمات اختصاصی ابری مایکروسافت برای بازی‌سازان

شرکت‌های تولیدکننده و توزیع‌کننده بازی به صورت گسترده می‌توانند از مزایای اختصاصی پلتفرم پردازش ابری Azure مایکروسافت بهره‌مند شوند. بنا به عقیده صاحب نظران، فناوری "پردازش ابری" آینده دنیای ... ادامه مطلب »

Powered by WHMCompleteSolution