(Apr 15th) یکشنبه 26 فروردین 1397 فضای ابری چقدر امنیت اطلاعات ما را تامین می‌کند؟

فضای ابری چقد امنیت اطلاعات ما را تامین می‌کند؟ تقریباً نیمی از تصمیم‌گیرندگان حوزه فناوری به خاطر مسائل امنیتی علاقه چندانی به گرایش افراد و سازمان‌ها به سمت استفاده از فضای ابری ... ادامه مطلب »

(Apr 10th) سه شنبه 21 فروردین 1397 خدمات اختصاصی ابری مایکروسافت برای بازی‌سازان

شرکت‌های تولیدکننده و توزیع‌کننده بازی به صورت گسترده می‌توانند از مزایای اختصاصی پلتفرم پردازش ابری Azure مایکروسافت بهره‌مند شوند. بنا به عقیده صاحب نظران، فناوری "پردازش ابری" آینده دنیای ... ادامه مطلب »

(Apr 9th) دوشنبه 20 فروردین 1397 پیشتازی ابری؛ انتخاب استراتژی، عامل فاصله بین پیشتازان و عقب افتاده ‌ها

شرکت‌های مختلف به تدریج اطمینان و دلگرمی بیشتری به قابلیت‌های ابری خود پیدا می‌کنند. به عنوان مثال، بر اساس گزارش Cloud Health Technologies از 550 مدیر ارشد فعال در فعالیت‌های ابری بنگاه‌های بزرگ ... ادامه مطلب »

(Apr 7th) شنبه 18 فروردین 1397 حمله گسترده سایبری به سوئیچ‌های سیسکو در جهان / تایید قربانی شدن دیتاسنترهای ایرانی توسط وزیر

با حمله گسترده سایبری به سوئیچ‌های سیسکو در چند کشور از جمله ایران، اختلال ارتباطاتی ایجاد شد و چندین دیتاسنتر هم‌زمان از کار افتاد. «تالوس سکیوریتی» پیش‌تر نسبت به وجود حفره ناشناخته در ... ادامه مطلب »

(Apr 6th) جمعه 17 فروردین 1397 حمله سراسری برروی برخی از تجهیزات مسیریابی داخل ایران

به اطلاع می رساند که مطابق اعلام پایگاه های خبری و همچنین دیتاسنترهای مختلف داخل ایران، به دلیل حمله سراسری که برروی برخی سوییچ/روترهای سری سیسکو و ریست شدن تنظیمات آنها به حالت کارخانه بوده ... ادامه مطلب »

(Apr 5th) پنجشنبه 16 فروردین 1397 انفجار ابر، فناوری رو به نابودی

انفجار ابر هیبریدی یا Hybrid Cloud Bursting ترکیبی از سرویس‎‌های ابر خصوصی و عمومی با استفاده از پیاده‌سازی ابر هیبریدی است. در این مدل، کاربران می‌توانند نیازمندی‌های محاسباتی خود را در ابر خصوصی و ... ادامه مطلب »

(Apr 3rd) سه شنبه 14 فروردین 1397 ابرهای عمومی آینده تجزیه و تحلیل داده های بزرگ (بیگ دیتا) هستند

ابرهای عمومی آینده تجزیه و تحلیل داده های بزرگ (بیگ دیتا) هستندسرویس‌های ابری عمومی آینده تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ(بیگ دیتا) هستند، و استفاده از آنها در حال شکل‌دهی پلتفرم یکپارچه مورد ... ادامه مطلب »

(Mar 24th) شنبه 4 فروردین 1397 تغییر در شبکه آسیاتک به دلیل افزایش عملکرد سرویس دهی

به اطلاع می رساند که مطابق اعلام دیتاسنتر آسیاتک در ساعت 12 بامداد مورخ پنجم فروردین 1397 به دلیل افزایش عملکرد شبکه به مدت چند دقیقه سرویس ها با اختلال مواجه خواهند بود.از شکیبایی و همکاری شما ... ادامه مطلب »

(Mar 14th) چهارشنبه 23 اسفند 1396 عزم راسخ گوگل برای حذف تبلیغات نامناسب

گوگل در سال ۲۰۱۷ در هر ثانیه بیش از ۱۰۰ پیام تبلیغاتی نامناسب را حذف کرد. سواستفاده از فضای مجازی برای انتشار تبلیغات نامناسب و فریبنده روز به روز در حال افزایش است و گوگل تنها در سال ۲۰۱۷ حدود ... ادامه مطلب »

(Mar 12th) دوشنبه 21 اسفند 1396 ۴ گام به منظور افزایش سرعت بارگذاری سایت ها در مرورگر کروم

گوگل کروم یکی از مرورگر های امن و مناسب برای وب‌ گردی است که نسبت به سایر هم خانواده های خود امنیت مناسبی دارد و قابلیت‌ و ویژگی های کاربردی را در اختیار شما قرار می دهد. در این مطلب آموزشی به ... ادامه مطلب »

Powered by WHMCompleteSolution