(Aug 18th) شنبه 27 مرداد 1397 ‫ انتشار به روز رسانی مهم سیسکو جهت جلوگیری از حملات IKE CRYPTO‬

‫ کمپانی ‫سیسکو‬ به روز رسانی امنیتی مهمی را در تاریخ 13 آگوست 2018 منتشر کرده که این به روز رسانی برای سیستم عامل IOS و IOS XE خود می باشد و در بسیاری از محصولات سیسکو به کار می رود. این آسیب پذیری که ... ادامه مطلب »

(Aug 15th) چهارشنبه 24 مرداد 1397 هاردهای اکسترنال را غیرقابل هک تصور نکنید.

با توجه به افزایش محبوبیت و استقبال بی‌نظیر کاربران از حافظه جانبی هارد اکسترنال، بسیاری از محققان و پژوهشگران امنیتی به آن‌ها هشدار داده‌اند که خطر نفوذ هکرها به این محصول زیاد است. ... ادامه مطلب »

(Aug 12th) یکشنبه 21 مرداد 1397 ‫ آسیب پذیری منع سرویس (DENIAL OF SERVICE) در هسته سیستم‌های عامل LINUX

باتوجه به پراستفاده و فراگیر بودن استفاده از هسته سیستم‌عامل‌های آسیب‌پذیر در انواع مختلف برندها و تجهیزات و سرویس دهنده‌ها و امکان اتصال به شبکه‌ها و زیرساخت‌های ارتباطی, توصیه می‌گردد ... ادامه مطلب »

(Aug 6th) دوشنبه 15 مرداد 1397 اطلاعیه فوری مرکز ماهر در خصوص دیفیس وبسایت زرین پال و موارد مشابه

مطابق گزارش اپراتور سامانه مراقبت از رخداد ‫هک مرکز ماهر در ساعت 20:15 روز جمعه، رخداد دیفیس سامانه درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال به نام دامنه zarinpal.ir و آدرس IP: 91.239.55.245  مشاهده گردید. این موضوع ... ادامه مطلب »

(Aug 4th) شنبه 13 مرداد 1397 ‫ هشدار فوری مرکز ماهر درخصوص آلودگی تعداد زیادی از روترهای میکروتیک در کشور‬

رصد شبکه کشور در روزهای گذشته نشان‌دهنده حملات گسترده به پورت ۲۳ (telnet) از مبدا روترهای میکروتیک آسیب‌پذیر آلوده شده در سطح کشور است. آلودگی این روترها عمدتا از طریق آسیب‌پذیری اشاره شده ... ادامه مطلب »

(Jul 30th) دوشنبه 8 مرداد 1397 مراقب سایت ها باشید، هر سایتی امن نیست!

بسیاری از کاربران وارد وب‌سایت‌هایی می‌شوند که آنها را در معرض خطر هک و نفوذ هکرها و مجرمان سایبری قرار می‌دهد.به گزارش سرویس اخبار امنیت از ایسنا، کارشناسان و متخصصان فعال در حوزه امنیت ... ادامه مطلب »

(Jul 28th) شنبه 6 مرداد 1397 رونمایی از لایحه صیانت از اطلاعات شخصی کاربران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رونمایی لایحه صیانت از داده‌ها و اطلاعات شخصی کاربران و کسب و کارهای نوپا در راستای اجرای لایحه حقوق شهروندی خبر داد. محمدجواد آذری جهرمی در مراسم افتتاح ... ادامه مطلب »

(Jul 24th) سه شنبه 2 مرداد 1397 ۸۰ درصد از هک‌ها، مربوط به رمزعبور !

به گزارش سرویس اخبار امنیت سایبری از ایسنا، مشخص شده است که ۸۰ درصد از هک‌ها، مربوط به رمزعبور به سرقت‌رفته است. مجرمان سایبری از رمز عبور قربانی برای دسترسی به سیستم آن‌ها استفاده کرده و ... ادامه مطلب »

(Jul 22nd) یکشنبه 31 تیر 1397 چگونه از حریم خصوصی و اطلاعات خودمحافظت کنیم؟

  به گزارش کسپرسکی آنلاین تمام اطلاعات مربوط به کلیک‌های شما، جستجوهای انجام شده، وب سایت های بازدید شده و یا مقالات خوانده شده همگی ثبت می شوند.  این اطلاعات هم برای توسعه دهندگان وب ... ادامه مطلب »

(Jul 18th) چهارشنبه 27 تیر 1397 آگاه سازی امنیتی برای شرکت ها و ادارات عمومی

به گزارش سرویس اخبار امنیت از کسپرسکی آنلاین، محافظت سایبری تا چندی پیش تنها برای متخصصان امنیتی و گروه‌های حرفه‌ای حائز اهمیت بود اما به تازگی این موضوع به یک موضوع اصلی تبدیل شده است که ... ادامه مطلب »

Powered by WHMCompleteSolution