تشخیص مبتلا بودن افراد به کرونا توسط الکسا

مطابق گفته engadget کمپانی آمازون ابزار سنجش سلامتی خود را در کنار سیستم الکسا به عنوان دستیار آن معرفی و روانه بازار کرد. در حال حاضر ساکنین ایالات متحده میتوانند ازین ابزار استفاده کنند تا مبتلا ... ادامه مطلب »

1st Apr 2020
سامانه تشخیش کرونا مشکوک به بد افزار!

از اواسط اسفند ماه سال جاری برنامه ای با مضمون سامانه کنترل کرونا افراد مبتلا، با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری، وزارت بهداشت و درمان و علوم پزشکی و سازمان نظام پزشکی روانه بازار شد. کاربران و ... ادامه مطلب »

15th Mar 2020
ترفند هکرها در ارسال ایمیل پزشکی

پژوهشگران امنیتی اخطار داده اند تا بعضی از هکرها با ارسال ایمیل هایی مبنی بر نتایج ازمایشگاهی هدف دسترسی به اطلاعات سیستم های شما را دارند. این ایمیل ها به صورت فیشینگ بوده و با موضوعی شبیه به ... ادامه مطلب »

14th Mar 2020
فناوری در برابر جلوگیری از شیوع کرونا

از آنجایی که تا به امروز فناوری کمک شایانی به تشخیص بیماری ها و ویروس ها داشته، کنون هم برای شناسایی بیماران مبتلا به کووید 19 (کرونا) و همچنین جلوگیری از شیوع ان میتواند کارامد باشد. پژوهشگران ... ادامه مطلب »

14th Mar 2020
به هر ایمیلی اعتماد نکنید

 مهاجمان سایبری جدیدا با کمک گرفتن از روش هایی نظیر فیشینگ به ارسال ایمیل هایی که به ظاهر معتبر و اسناد محرمانه هستند میپردازند و با این کار ابزاری جهت دسترسی به اطلاعات معتبر را بر روی سیستم ... ادامه مطلب »

7th Mar 2020
آلوده شدن مایکروسافت به کرونا

 مطابق اعلام شرکت آمریکایی مایکروسافت دو نفر از کارکنان تراز اول این مجموعه به ویروس کرونا مبتلا شده اند که در حال حاضز در قرنطینه بوده و تحت درمان میباشند. پس از بررسی مشخص گردید یکی ازین ... ادامه مطلب »

7th Mar 2020
هکرها در روز های کرونایی

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای (ماهر) در خصوص سوءاستفاده هکرها با شیوع ویروس کرونا هشدار داد و اعلام کرد: مردم به دلیل ترس ازین ویروس به مطالعه مستندات مختلف روی  اورده ... ادامه مطلب »

3rd Mar 2020
تغییر الگوریتم محتوای اینترنت بر اساس قوانین جدید چین

طی اخرین تصمیم کشور چین در خصوص اینترنت کشورشان، این چنین شد که قوانین مرتبط با ان را سختتر کند و الگوریتم های شبکه وب را مورد هدف خود قرار دهد. به موجب ان قوانین کمپانی ها وشرکت های ارائه دهنده ... ادامه مطلب »

8th Jan 2020
هشدارهای پلیس فتا برای استفاده ایمن از اینترنت‌های عمومی و رایگان

رئیس پلیس فتای استان بوشهر در خصوص استفاده از اینترنت عمومی برای کاربران و فضای مجازی اعلام هشدار کرد. و تاکید کرد کاربرانی که در گوشی های همراه خود تصاویری را ذخیره دارند به اینگونه نت ها متصل ... ادامه مطلب »

7th Jan 2020
چرا کاربران به استفاده از موتور جست‌وجو عادت کرده‌اند؟

از آنجایی که کاربران برای یافتن سایت مورد نظرشان به جای وارد کردن ادرس ان در url نام ان را در جویشگر جستوجو میکنند، این رویه موجب شده تا جویشگرها نقش به سزایی در گوگل به خود اختصاص دهند. ابوالحسن ... ادامه مطلب »

5th Jan 2020

Powered by WHMCompleteSolution