اطلاعیه وجود اختلال یا قطعی در سرویس ها به دلیل انجام بهینه سازی شبکه آسیاتک

با سلام واحترام، به اطلاع می رساند که مطابق اعلام دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد)، به دلیل پیاده سازی برخی بهینه سازی های لازم در شبکه متاسفانه احتمال ایجاد اختلال و یا قطعی در دسترسی به سرویس ها ... ادامه مطلب »

19th Apr 2021
اطلاعیه انحلال شرکت و توقف سرویس دهی به تمامی کاربران از پنجم خرداد ماه 1400

بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران گرامی می رساند که با توجه به مشکلات اخیر اقتصادی ناشی از شرایط ارزی و همچنین اثرات منفی و مخرب شیوع ویروس کرونا و تاثیرات به سزایی که این موارد برروی کسب و کار ... ادامه مطلب »

25th Mar 2021
اطلاعیه وجود اختلال یا قطعی در سرویس ها به دلیل انجام بهینه سازی شبکه آسیاتک

به اطلاع می رساند که مطابق اعلام دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد)، به دلیل پیاده سازی برخی بهینه سازی های لازم در شبکه متاسفانه احتمال ایجاد اختلال و یا قطعی در دسترسی به سرویس ها بین ساعت 4بامداد تا ... ادامه مطلب »

13th Aug 2020
باج افزار های جدید و دانشجویان مورد هدف

این خبر نقل قولی از مرکز ماهر میباشد که اشاره به ادغام باج افزار Stop با پایان نامه ها و همچنین کاربران خانگی دارد. طبق مطالعات این مرکز این باج افزار به صورت فصلی در ایران کار میکند به خصوص مواقعی ... ادامه مطلب »

18th Jun 2020
اشتراک رایگان تلویزیون اینترنتی

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری طرح (هر ایرانی یک تلویزیون اینترنتی) در حال اجرا میباشد. به این صورت که مردم میتوانند از طریق اینترنت ثابت خانگی از اشتراک 1 ماهه برنامه های تلویزیونی اینترنتی ... ادامه مطلب »

31st May 2020
اینترنت رایگان برای دانشگاهیان تمدید شد

بعد از گسترش شیوع کرونا تصمیم بر این شد تا کلاس های دانشگاهیان به صورت آنلاین و مجازی برگزار شود که در پی آن نیاز به اینترنت و هزینه بر بودن آن مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار گرفت. ازین روی ... ادامه مطلب »

23rd May 2020
نتیجه مثبت اولین آزمایش واکسن کرونا

اخیرا شرکتی به نام moderna  در جهت تست واکسن ابداع شده برای کنترل سیستم ایمنی بدن و مهار ویروس کرونا، نتایج به عمل آمده را مثبت اعلام کرده است. در راستای این تست موفقیت آمیز، 8 نفر به صورت داوطلبانه ... ادامه مطلب »

20th May 2020
راه اندازی سرویس استریوم ویدئویی 4k توسط گوگل

اخیرا گوگل سرویس استریوم ویدئویی 4k  را برای تلویزیون های اندروید و سرویس های گیمینگ معرفی کرده است. گوگل اعلام داشته است که علاوه بر این قابلیت در نظر دارد موارد دیگری مانند ارسال عکس به عنوان ... ادامه مطلب »

16th May 2020
ادامه روند دورکاری کارمندان

با ادامه شیوع پاندمی کرونا، بسیاری از شرکت های تکنولوژی بزرگ دنیا به کارمندان خود رویه دورکاری و عدم حضور در محل کار را اعلام کرده اند. این تصمیم گیری نیز میتواند بلند مدت بوده و حتی تا پایان ... ادامه مطلب »

11th May 2020
سقوط ارزش سهام آمازون

  به نقل از گاردین مجموعه بزرگ آنلاین آمازون با انتشار و شیوع ویروس کرونا در نرخ فروش خود رشد و رونق زیادی داشته که به 26 درصد مازاد نسبت به سال گذشته اشاره کرده است در حالی که با این رشد قابل ... ادامه مطلب »

5th May 2020

Powered by WHMCompleteSolution