کشف بدافزاری که مخفیانه در گوگل فعالیت دارد

کمپانی Lookout به‌تازگی اعلام کرده است که موفق به نرم‌افزار جاسوسی ویژه‌ای به نام شده است که در نوع خود از پیشرفته‌ترین‌ها محسوب می‌شود. این نرم‌افزار که از جانب متخصصان با نام Monokle خوانده ... ادامه مطلب »

5th Aug 2019
اطلاعیه وجود اختلال یا قطعی در سرویس ها به دلیل انجام بهینه سازی شبکه آسیاتک

به اطلاع می رساند که مطابق اعلام دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد)، به دلیل پیاده سازی برخی بهینه سازی های لازم در شبکه متاسفانه احتمال ایجاد اختلال و یا قطعی در دسترسی به سرویس ها بین ساعت 8 تا 10 صبح ... ادامه مطلب »

20th Jul 2019
سوءاستفاده‌ی باج‌افزار Sodin از يک نقص افزايش امتياز ويندوز

به تازگی ‫باج‌_افزار جدیدی به نام ‫SodinoKibi (همچنین معروف به Sodin یا REvil) کشف شده است که از آسیب‌پذیری روزصفرم ویندوز با شناسه‌ی CVE-2018-8453 به‌منظور افرایش امتیاز سوءاستفاده می‌کند تا در ... ادامه مطلب »

16th Jul 2019
کلاهبرداری به روش Ponzi

این روزها شیوه‌های مختلفی از کلاهبرداری به روش‌های اینترنتی انجام می‌شود؛ یکی از این روش‌ها که متأسفانه خیلی از کاربران داخل ایران هم قربانی آن شده‌اند، کلاهبرداری به روش پانزی است. با ... ادامه مطلب »

7th Jul 2019
مرورگری که تبلیغات مزاحم را مسدود می‌کند

به تازگی یک مرورگر وب تخصصی به نام بریو عرضه شده که با استفاده از فناوری کرومیوم گوگل قادر به بلوکه کردن سریع و موثر تبلیغات اینترنتی است. مرورگر یادشده که فعلا به طور آزمایشی عرضه شده بسیار ... ادامه مطلب »

3rd Jul 2019
اطلاعیه قطعی یا اختلال تلفن شرکت

به علت مشکلات پیش آمده در شرکت زیر ساخت منطقه (مخابرات)، اعلام میدارد تلفن های شرکت به مدت 48 ساعت قطع و یا مختل است. 

25th Jun 2019
‫ هشدار مجدد در خصوص سوء استفاده از آسیب‌پذیری سرویس دهنده ایمیل EXIM

آسیب‌پذیری اخیر سرویس دهنده ایمیل exim (CVE-2019-10149) گستردگی فراوانی در کشور دارد. بخش بزرگی از سرورهای آسیب‌پذیر متعلق به شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی اشتراکی است. این آسیب پذیری به دلیل ... ادامه مطلب »

20th Jun 2019
چین و هند بیشترین آمار کاربران اینترنت را دارند

موسسه باند کپیتال گزارش سالانه خود در مورد آمار استفاده از اینترنت را منتشر کرده که بر طبق آن هند و چین بیشترین تعداد کاربران اینترنت را به خود اختصاص داده اند و ایران رتبه ۱۲ را دارد. گزارش ... ادامه مطلب »

16th Jun 2019
مایکروسافت گزینه «انقضای پسورد» را حذف کرد

تعداد کثیری از کارشناسان امنیت سایبری از جمله شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت معتقدند تغییر پسوردها به طور مداوم امنیت کاربران را به خطر می‌اندازد. در همین راستا مایکروسافت در ماه می یک پست ... ادامه مطلب »

8th Jun 2019
شرایط اتصال کسب و کارهای اینترنتی به سامانه احراز هویت کاربران

معاون وزیر ارتباطات از امکان اتصال و دسترسی برخی کسب وکارهای اینترنتی به سامانه احراز هویت کاربران (شاهکار) درجهت جلوگیری از کلاهبرداری ها و جعل هویت در فضای مجازی خبر داد. ی با اشاره به اینکه ... ادامه مطلب »

1st Jun 2019

Powered by WHMCompleteSolution